ישעיהו 60 תל-אביב קצת אחרת פרוייקט תמ''א 38 ישעיהו 60 תל אביבמספר נכס: 5594

בלב הצפון הישן ברחוב ישעיהו 60
במסגרת פרוייקט תמ''א 38
3 דירות למכירה במחירים מעולים !!!
כמו כן אציין שהתקבל היתר והחלו בעבודות לפני חודשיים
צפי סיום פרוייקט 18 חודש

אודות הפרויקט

ישעיהו 60 תל-אביב

במסגרת פרויקטים של התחדשות עירונית בלב גוש דן בחרה החברה לפעול, בין היתר, לקידום פרויקט של תמ"א 38 באיזור השקט והמיוחד המכונה "הצפון הישן" של תל אביב. כחלק מהפרויקט, אנו נבצע חיזוק עמידות המבנה בפני רעידות אדמה וכן החלפת המערכות הציבוריות לרבות תוספת של קומה וחצי חדשות לחלוטין. בכך נשלים את תהליך חידוש הבניין ונעניק לדיירים אפשרות ליהנות מאיכות חיים גבוהה בבניין אקסלוסיבי המתאים לאיזור זה של העיר. כל זאת יבוצע על ידי מיטב היועצים תחת הפיקוח והניסיון של חברתנו וצוות האדריכלים ממשרד פרייס אדריכלים.


להלן פרטי הדירות למכירה :

- קומה 4 דירה מס 9 דירת 3 חדרים 85 מטר + 3 מטר מרפסת צרפתית

- קומה 4 דירה מס 10 דירת 2 חדרים 60 מ''ר מרווחת + מרפסת שמש 8 מטר

קומה 5- פנטאהוז מדהים במפלס 1 בנוי 88 מ''ר + 60 מ''ר מרפסות

לפרטים נוספים תוכניות מכר סופיות ומחירים ניתן לפנות אלי בנייד - רועי 0507775559 או במייל - homepic42@gmail.com
בנוסף ניתן להתרשם מהדמיית הבניין ומהתוכניות הצבעוניות

היזמים

דור הבונים יזמות בע"מ

הינה חלק מקבוצת ש.ר. בן עטיה השקעות ושירותים בע"מ, חברה משפחתית העוסקת ביזמות נדל"ן מזה כ- 20 שנה. הקבוצה פעלה במסגרת בנייה ושיווק של למעלה מ - 250 יחידות דיור ברחבי הארץ, בין היתר פרויקטים של תמ"א 38, ייזום הקמה וניהול של פרויקטים למגורים ושימור בתל אביב וגבעתיים. לרבות קידום והקמת פרויקטים של בניה רוויה וצמודי קרקע בישוב הקהילתי אורנית, כל זאת כמובן תוך שיתוף פעולה מתמיד עם מיטב היועצים והמתכננים במשק הישראלי..

אדריכל הפרויקט

פרייס אדריכלים

פרייס אדריכלים הינו משרד אדריכלים דינמי הדוגל בגישת עיצוב עכשווית ושואב השראה ממקורות בינלאומיים. הבעלים, מעוז פרייס, הינו בעל ניסיון של כ 15 שנים במשרדי אדריכלות בניו יורק וישראל. את עבודתו מגדירות אהבה למקצוע ושאיפה לשלמות בכל פרויקט בו הוא מעורב. לקוחות המשרד נהנים מדיאלוג פתוח וקבלת שירות איכותי ומהיר. פרייס אדריכלים מתייחסים לכל פרויקט כאובייקט ייחודי ומיוחד, המנסה לארוג בצורה הטובה ביותר בין הגבלות תכנותיות, כלכליות וסביבתיות.

מר קומה חדרים מתאימה ל
140 5 3 זוג
מעלית משופצת חניה מרפסת
יש כן אין יש
רועי כהן רועי כהן טל: 050-7775559 מייל: homepic42@gmail.com בעלים וממייסדי Homepic נכסים, שמשרת בהצלחה את רוכשי ושוכרי הדירות בת"א כבר למעלה מ-11 שנים. רועי, מנהל ביד רמה מעל ל-200 דירות להשכרה באיזור הצפון הישן ומרכז ת''א . בין שרותיו הנוספים, מספק רועי ליווי וייעוץ מקצועי לרכישת דירות, נכסים מניבים מגרשים וקרקעות ומתמחה בתמ"א 38. מתכננים לרכוש דירה? רועי ילווה אתכם בכל שלב ושלב, החל מבחירת הנכס, דרך הייעוץ המשפטי והמשכנתא, ועד לרגע המאושר, בו תסובבו את מפתח הדלת ותיכנסו לבית החדש שלכם. בואו והיפגשו עם האיש שראה כל מ"ר בעיר תל-אביב. רועי כבר מחכה לעזור לכם.
תיאום הגעה לנכס זה
מפה
צילום רחוב