פרוייקט מתחם live בגן החשמל סמוך לרוטישלד הרכבת 16 תל אביב₪2,150,000מספר נכס: 5287

קצת על הפרוייקט:
המוחות שעומדים מאחורי מתחם live בגן החשמל מאמינים שאפשר ליהנות ממיקום מרכזי בקפיצה מרוטשילד לצד שקט ופרטיות של מתחם יוקרה, להתפנק על איכות חיים מודרנית לצד השיק תוסס של סצנת האופנה והאמנות, ולשלב בין הקצב שלך להוויה הבועטת של הרחוב. במתחם live החדש אתה מוזמן ליהנות מכל העולמות, בדמותו של קומפלקס נועז המשלב בין הקסם של תל אביב הלבנה לדופק האוונגרדי של גן החשמל הצמודה לרוטשילד.

בימים אלו נתפס מתחם live כאחד הפרויקטים המבוקשים, בזכות המיקום המרכזי, העיצוב הארכיטקטוני, וסגנון החיים האקסקלוסיבי שהוא מציע. המתחם יכלול 78 דירות ייחודיות: דירות דופלקס גן, דירות אורבאניות ייחודיות, פנטהאוזים. המפרט יכלול פריטים איכותיים ומעוצבים אשר יתאימו לעיצוב חדש/משוחזר של הבניין. המתחם משתרע על שטח בנוי בהיקף כולל של כ-4,600 מ"ר. את השטח העצום עתיד להפוך האדריכל גידי בר אוריין למיני שכונה, עם תוספת של שתי קומות חדשות בסגנון מודרני עכשווי.
ארבעת גרמי המדרגות המקוריים של הבניין ישמרו, ויוצרים חלוקה של המתחם לארבעה אזורי משנה. למי שבכל זאת ירצה חברה, תמיד תהיה האופציה לבקר בחדר כושר או חדר קולנוע, לקפוץ לקפה או להתעדכן בקולקציות החדשות בבוטיקים שבקומת הכניסה

מה בשכונה !!!
מחזירים עטרה ליושנה וגם בעיריית תל אביב החליטו להרים את הכפפה. בראשית המילניום החל האדריכל אריה קוץ לתכנן את מרכז השכונה מחדש. החורשה העבותה הפכה לגינת נוי מטופחת ומוארת, ואליה נוספו שטחים ציבוריים שרוצפו לטובת פינות ישיבה, גן משחקים, מגרש כדורסל, מתחם כלבים וחניון תת-קרקעי.

הצלחתו של הפרויקט הגבירה את תהליכי הפיתוח בשכונה, וצמידותה לשדרת רוטשילד התוססת הפכו אותה שוב ליעד מבוקש. כבר כיום פועלים בעירייה במטרה להשלים את האישורים לבניית מחלף חדש, שאמור לקשר את השכונה באופן ישיר עם רחוב יהודה הלוי. במסגרת הפרויקט יהפכו חלק מהרחובות למדרחוב וצפויים להיסלל בשכונה שבילי אופניים חדשים שימשיכו את המסלולים מרוטשילד הסמוכה. את תהליך הפיתוח תשלים בנייתה של תחנת הרכבת הקלה, ושורת פרויקטים של בינוי ושימור המחזירים עטרה ליושנה

במשרדי העירייה עוד טווים תוכניות רבות לשכונה, כולל אפשרות להפיכת חניון הענק לחניון תת קרקעי, והסבת השטח שמעליו לבינוי וכיכר עירונית ירוקה. כתוצאה מכך ייהנו תושבי גן החשמל גם משינוי בהסדרי התנועה, הצפויים לפצל את רחוב הרכבת ולהפחית את עומס התנועה עם תוספת ברוכה של שקט ומרחב לרשות התושבים.

מפרט טכני :

המבנה הינו מבנה לשימור. חדרי מדרגות, מבואות וחזיתות יעובדו ויבוצעו בהתאם לפרטים המקוריים ע"פ דרישות צוות השימור בעת"א כולל:
ריצוף באריחי טרצו ויציקות טרצו במקום.
מעקות ברזל
חיפויי קיר בציבורי – טיח וצבע בשילוב פרטי אבן

הכול בהתאם לדרישות אדריכלי צוות השימור בעת"א

במרתף:
שטחים לרווחת הדיירים. שטחים אלו יהיו ממוזגים וברמת גימור גבוהה

בדירות:
ריצוף באריחי טרצו. ניתן לשלב אריחים צבעוניים / ריצוף בפרקט תלת שכבתי
בחדרים רטובים גרניט פורצלן
במרפסות – אריחי טרצו / דק עץ, ע"פ דרישות אדריכלי שימור בעת"א
אסלות תלויות עם מיכלי הדחה סמויים

כניסה בין יולי לאוגסט 2015

מרקומהחדריםמתאימה ל
5012זוג
מעליתמשופצתחניהמרפסת
ישכןאיןאין
רועי כהן רועי כהן טל: 050-7775559 מייל: homepic42@gmail.com בעלים וממייסדי Homepic נכסים, שמשרת בהצלחה את רוכשי ושוכרי הדירות בת"א כבר למעלה מ-11 שנים. רועי, מנהל ביד רמה מעל ל-200 דירות להשכרה באיזור הצפון הישן ומרכז ת''א . בין שרותיו הנוספים, מספק רועי ליווי וייעוץ מקצועי לרכישת דירות, נכסים מניבים מגרשים וקרקעות ומתמחה בתמ"א 38. מתכננים לרכוש דירה? רועי ילווה אתכם בכל שלב ושלב, החל מבחירת הנכס, דרך הייעוץ המשפטי והמשכנתא, ועד לרגע המאושר, בו תסובבו את מפתח הדלת ותיכנסו לבית החדש שלכם. בואו והיפגשו עם האיש שראה כל מ"ר בעיר תל-אביב. רועי כבר מחכה לעזור לכם.
תיאום הגעה לנכס זה
מפה
צילום רחוב