דירות להשכרה

השכרת דירה בצפון הישן  ובעיקר השכרת דירות בתל אביב דורשת ידע, ניסיון והבנה מעמיקה בתחום הנדל״ן. אצלנו ב- Homepic מתמחים בהשכרת נכסים תוך מתן שירות אדיב, ליווי אישי וניהול של הנכס בצורה המקצועית ביותר, זאת במטרה לשפר ולהשביח את תפוקת הנכס האפשרית עבור בעלי הדירות/המשכירים. ניסיוננו בתחום מביא אותנו להבנה מלאה של צרכיהם של בעלי הדירות להשכיר את הנכסים במהירות האפשרית, זאת מבלי לפגוע באיכות הדיירים המיועדים, דבר הנעשה ע״י בדיקות ותהליכי סינון שאנו מבצעים בהקשר לשוכרים הפוטנציאליים
  • מטרת השכירות, תקופת השהייה המתוכננת וכן פרטים אישיים וסוציואקונומיים.
  • מציאת הדיירים הנכונים היא מלאכה מורכבת וחשובה ביותר שכן היא מספקת לכם בעלי הדירות שקט נפשי וידיעה שהכנס שלכם בידיים טובות וערכו ישאר גבוה ככל האפשר.
  • שקט נפשי פלטפורמה מדהימה שפיתחנו במשרד שעוזרת לנו לעקוב אחרי הנכס מיום כניסת השוכר למושכר ועד פינוי המושכר/סיום ההתקשרות בהסכם השכירות, כמו כן המערכת מתריאה לנו 60 יום לפני סיופ ההתקשרות של השוכר עם המשכיר על פינוי המושכר ,כך שמרגע זה הנכס נכנס לתהליך נכס פעיל
  • נכס פעיל – הקפצת הנכס במערכת הפרסום של החברה ,אימיילים אישיים ללקוחות אשר עונים על דרישות המשכיר ודרישות המושכר ,סינון השוכרים וביקורים במושכר על בסיס שעות הפנאי של השוכר הנוכחי ,וכמובן מציאת דייר חלופי כבר במועד פינוי המושכר כפי שמופיע בהסכם .

לסיכום, אחרי שני עשורים של ניסיון בניהול מאות נכסים באזור הצפון הישן של תל-אביב, הומפיק נכסים יודעת שבתהליך בחירת וניהול הנכס היא מספקת שירות קודם כל לאנשים עם חלום. והמטרה שלנו – היא לגרום לחלום הזה להפוך למציאות. לנו יש את הכלים, כדי שלך יהיה את השקט.